Zapraszamy do całkowicie bezpłatnego, ogólnopolskiego, corocznego konkursu Mistrz Programowania 2024 skierowanego przede wszystkim do nastolatków: 

 

https://mistrz-programowania.oki.org.pl/

 

Są nagrody, fun, zabawa: https://youtu.be/GFQDOw-6yeQ

Zabawne zadania, poziom od najprostszych do mocnego pomysłu, 5 wciągających rund.

Są nagrody – dla uczniów! Każdy kto zrobi choć jedno zadanie ma szansę na nagrodę. Warto też robić zadania z każdej rundy!

tablica informacyjna

Pod tym linkiem widoczne są informacje wyświetlane na tablicy informacyjnej znajdującej się w szkole.

rozpoczecie roku szkolnego 750x458 1 750x450

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

4.09.2023 r.

 

dla klas I - III         godz. 10.00 

 dla klas IV - VIII    godz. 10.30 

 

Msza Św. dla chętnych odbędzie się w Kościele Św. Jadwigi o godzinie 8.30

 

Międzynarodowy, Transparent, Flaga

W GEŚCIE SOLIDARNOŚCI Z UKRAINĄ - SPOŁECZNOŚĆ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W KROŚNIE ODRZAŃSKIM POSTANOWIŁA WSPOMÓC POTRZEBUJĄCYCH.

OD PONIEDZIAŁKU 28 LUTEGO 2022 ZBIERAMY W NASZEJ SZKOLE NAPOTRZEBNIEJSZE OBECNIE ARTYKUŁY:

- środki higieny osobistej: szampony, mydła, mydła w płynie, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe, podpaski, tampony, pampersy, chusteczki nawilżane, itp.

- podstawowe wyposażenie apteczek - bandaże, plastry, środki dezynfekujące w małych opakowaniach, NA RAZIE NIE ZBIERAMY ŻADNYCH LEKÓW!

- środki medyczne i opatrunkowe

- indywidualne stabilizacje medyczne

- kołnierze ortopedyczne

- ręczniki - najlepiej nowe!

- śpiwory

- karimaty

- latarki,

- lornetki z wielokrotnością 30

- folie NRC

- torby medyczne

- torby Ambu

UWAGA! NIE ZBIERAMY ODZIEŻY ANI ŻYWNOŚCI!

W MIARĘ NAPŁYWU INFORMACJI, OKREŚLENIA POTRZEB I MOŻLIWOŚCI TRANSPORTU ZEBRANYCH ŚRODKÓW NA UKRAINĘ LUB DLA POTRZEBUJĄCYCH , KTÓRZY PRZYJADĄ DO POLSKI - BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO

WSZELKIE POMYSŁY DOTYCZĄCE POMOCY POTRZEBUJĄCYM ORAZ ZGŁOSZENIA CHĘCI UDZIELENIA INNEGO WSPARCIA I POMOCY MOŻNA ZGŁASZAĆ POD NUMERAMI TELEFONÓW: I.SAŃKO - 510375844, M.STEFANOWICZ - 501310404

 

                        

baner DBI 2022 2600x1500

 

 

REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W KROŚNIE ODRZAŃSKIM NA ROK SZKOLNY 2022/2023
Rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim rozpoczyna się w dniu 14 lutego 2022 roku.
Zgłoszenia i Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły przy ul. Moniuszki 30, 66-600 Krosno Odrzańskie. lub  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zasady i terminy rekrutacji oraz postępowania uzupełniającego określa Zarządzenie Burmistrza Krosna Odrzańskiego nr 16/22 z dnia 19 stycznia 2022 roku, które stanowi załącznik do niniejszej informacji.
Postępowanie rekrutacyjne trwa od 14 lutego 2022r. do 11 marca 2022r., do godziny 15.00
 
 
Ponadto informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim planowane jest utworzenie oddziału integracyjnego. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z sekretariatem lub z dyrektorem szkoły.
 
W załączeniu  znajduje się również link do dokumentu zawierającego zgłoszenie i  wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim oraz potwierdzenie woli zapisania dziecka do ww placówki, które rodzice składają w placówce po zakwalifikowaniu dziecka przez komisję rekrutacyjną.
Zgłoszenie składają rodzice ucznia, który jest zameldowany i mieszka w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2 , wniosek składają rodzice ucznia spoza obwodu.
Wszelkich informacji dotyczących rekrutacji udziela sekretariat szkoły - tel. 683835243 lub dyrektor szkoły - tel. 510375844

https://bip.wrota.lubuskie.pl/sp2_krosno_odrzanskie/82/REKRUTACJA/