Festiwal KulinarnyRybobranie plakat

Ktoś trzyma papierowy żonkil. W tle panorama Warszawy.

 

Akcję Żonkile organizowaną w 80. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim dedykujemy w szczególności cywilom. Chcemy opowiedzieć o ich cichym oporze – tak samo bohaterskim jak ten z bronią w ręku.

Dzień otwartych drzwi.png    Zapisy_do_szk_muzycznej_2023.jpg

Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych,

pełnych nadziei oraz miłości,pogodnego nastroju,

oraz najwspanialszych rodzinnych spotkań,

wśród rodziny i najbliższych przyjaciół

życzy Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły 

Projekt bez tytułu

REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W KROŚNIE ODRZAŃSKIM NA ROK SZKOLNY 2023/2024
 
Rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim rozpoczyna się w dniu 20 lutego 2023 roku.
Zgłoszenia i Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły przy ul. Moniuszki 30, 66-600 Krosno Odrzańskie. lub  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zasady i terminy rekrutacji oraz postępowania uzupełniającego określa Zarządzenie Burmistrza Krosna Odrzańskiego nr 14/23 z dnia 19 stycznia 2023 roku, które stanowi załącznik do niniejszej informacji.
Postępowanie rekrutacyjne trwa od 20 lutego 2023r. do 14 marca 2023r., do godziny 15.00
Ponadto informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim planowane jest utworzenie oddziału integracyjnego. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły lub z dyrektorem szkoły.
W załączniku znajduje się również zgłoszenie i  wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim oraz potwierdzenie woli zapisania dziecka do ww placówki, które rodzice składają w placówce po zakwalifikowaniu dziecka przez komisję rekrutacyjną.
Zgłoszenie składają rodzice ucznia, który jest zameldowany i mieszka w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2 , wniosek składają rodzice ucznia spoza obwodu.
Wszelkich informacji dotyczących rekrutacji udziela sekretariat szkoły - tel. 683835243 lub dyrektor szkoły - tel. 510375844
 
 
Niniejszym informujemy, że zakończono pierwszy etap rekrutacji uczniów do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim na rok szkolny 2023/2024.
Wyniki rekrutacji są udostępnione w ww placówce, na tablicy ogłoszeń.
PROSIMY RODZICÓW DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY PIERWSZEJ O ZŁOŻENIE POŚWIADCZENIA WOLI ZAPISU DZIECKA DO SZKOŁY.
 
 
KANDYDACI, KTÓRZY NIE ZOSTALI ZAKWALIFIKOWANI W PIERWSZYM NABORZE, MOGĄ ZOSTAĆ PRZYJĘCI W DRUGIM NABORZE, JEŚLI W SZKOLE NADAL BĘDĄ WOLNE MIEJSCA W KLASACH PIERWSZYCH.
 
 
W RAZIE WĄTPLIWOŚCIPROSZĘ O KONTAKT Z DYREKTOREM SZKOŁY  POD NUMEREM TELEFONU : 510375844