Drukuj

W DNIU DZISIEJSZYM W NASZEJ SZKOLE ZORGANIZOWALIŚMY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ. W TAKI SPOSÓB POSTANOWILIŚMY UCZCIĆ ZBLIŻAJĄCĄ SIĘ ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. UCZNIOWIE RAZEM Z WYCHOWAWCAMI I NAUCZYCIELEM MUZYKI PRZYGOTOWALI WSPANIAŁE WYSTĘPY. MIELIŚMY NIEPOWTARZALNĄ OKAZJĘ WYSŁUCHAĆ LICZNYCH PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH W WYKONANIU WSZYSTKICH KLAS.

UCZNIOWIE KLAS I - III WYSTĄPILI JAKO PIERWSI I ZAPREZENTOWALI SIĘ NAPRAWDĘ DOSKONALE. UCZNIOWIE PRZYSZLI DO SZKOŁY UBRANI NA GALOWO, Z KOKARDAMI NARODOWYMI I BIAŁO CZERWONYMI FLAGAMI. WYKONANE PIEŚNI PATRIOTYCZNE BYŁY PIĘKNIE ZAŚPIEWANE, CZĘSTO WZRUSZAJĄCE. UCZENNICE KLASY III A ZAGRAŁY  NA INSTRUMENTACH A DZIEWCZYNKI Z KLASY II A UBRANE BYŁY W STROJE LUDOWE.

KLASY IV - VII ZAPREZENTOWAŁY SIĘ NA KOLEJNYM SPOTKANIU I TU POZIOM PRZYGOTOWANIA BYŁ RÓWNIEŻ BARDZO WYSOKI. UCZNIOWIE WSPÓLNIE Z WYCHOWAWCAMI PRZYGOTOWALI NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE WYSTĘPY, DBAJĄC O STRÓJ ORAZ REKWIZYTY.

POMYSŁ TAKIEGO PRZEGLĄDU BARDZO SIĘ NAM WSZYSTKIM PODOBA I Z PEWNOŚCIĄ WEJDZIE NA STAŁE DO NASZEGO SZKOLNEGO KALENDARZA.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DOSKONAŁE PRZYGOTOWANIE, A SZCZEGÓLNIE PANI JOLI I PANU MARCINOWI BEZ KTÓRYCH NIE BYŁOBY MOŻLIWE ZORGANIZOWANIE TAK MIŁEGO SPOTKANIA.